Lasīšanas paradumi

28.11.2016.

Paldies vecākiem un skolotājiem, kas piedalījās pirmajā projekta aktivitātē. Lasīšanas paradumu anketas saņēma visu partnerskolu vecāki un skolotāji. Mūsu skolas anketas liecina par to, ka lielākā daļa izvēlas lasīt drukātu tekstu nevis viedierīcēs. Priekšroka tiek dota grāmatai.  SKOLOTĀJI SKOLOTĀJI   VECĀKI   VECĀKI

Erasmus+ Talsu sākumskolā

28.11.2016.

Erasmus+ KA2 stratēģiskais skolu sadarbības partnerību projekts  Read, Write, Speak and Enjoy !  ( "Lasi, raksti, runā, izbaudi") Līguma Nr. 2016-1-LV01-KA219-022667_1 KOORDINATORS - Laila Gedrovica , Talsu sākumskola Latvija PARTNERI Talsu sākumskola. Laila Gedrovica - LATVIJA Zespol Szkol nr 2 Szkola Podstawowa nr 3 im. Stefana Zeromskiego  Grażyna  Napieraj - POLIJA Ceip castillo de doña blanca. Manuela  Female - SPĀNIJA Bartin Toki Ortaokulu. Gulhan Unlu - TURCIJ ...