Lasītāju klubiņš

Divas reizes nedēļā angļu valodas lasītāju klubiņā darbojas 1.klases un 2.-4.klases skolēni.

Pirmklasniekiem tiek dota iespēja veidot savus burtu un vārdu stāstus ar videomateriāla palīdzību; dziedāt dziesmas, lasot dziesmu tekstus; kā arī veikt publiskās lasīšanas aktivitātes un spēlēt leksiskās spēles. Ar burtu un vārdu spēļu palīdzību tiek likts pamats lasīšanai angļu valodā, kad veselu teikumu veidošana no sīkākiem valodu elementiem tiek attīstīta kopā ar precīzu izrunu.

Lasītāju klubiņš 1.jpgLasītāju klubiņš 2.jpg

2.-4.klases skolēni vingrinās gan publiskajā, gan individuālajā lasīšanā. Viņu rīcībā ir angļu valodas lasāmgrāmatu krājums. Tāpat uzsvars tiek likts uz leksiskajām spēlēm, kas attīsta vārdu krājumu par dažādām tēmām. Filmu skatīšanās ar subtitru lasīšanu ir labs papildinājums lasītāju klubiņa aktivitātēm.

Lasītāju klubiņš 3.jpg

Skolotāja Inga Rusecka