Ekskursija uz Pūres šokolādes muzeju un Ķemeru nacionālo parku.

04.06.2019.

Bija saulaina un karsta 21.maija diena, kad Talsu sākumskolas 3. klašu skolēni devās ekskursijā uz Pūres šokolādes muzeju. Tur mums stāstīja no kurienes ved kakao pupiņas, skatījāmies filmu, kā tās aug un novāc. Tad samaļ un veidojas kakao pulveris. Bērni paši gatavoja šokolādes konfektes- pēc tam tās varējām apēst! Mums visiem tās labi garšoja. Tās bija saldas!

Pēc Pūres piedzīvojumiem mēs devāmies uz Ķemeru nacionālo parku. 3.a klase devās Meža mājā, bet 3.b klase – gāja pētīt meža taku. Meža mājā, noskatoties filmu, iepazinām augu un dzīvnieku dzīvi Ķemeru parkā; zinātnes – pētījumu telpā varējām paši uzzināt un pētīt interesantus augus un dzīvniekus. Tad klases ar uzdevumiem mainījās. Pētot dabu, mums koda mazie odiņi!

Mums ekskursija ļoti patika – Pūrē bija skaisti, Ķemeros bija interesanti. Diena bija jauki pavadīta.

Šis izzinošais brauciens notika projekta ,,skolassoma” un projekta ,,Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Līga Bergmane – 3.a klases skolniece.