"Uzdrīkstos, domāju, radu!"

21.05.2019.

Talsu sākumskolas komanda "EM AR EM" 17.maijā piedalījās Prātnieku laboratorijas Prātnieku laboratorija konkursa "Uzdrīkstos, domāju, radu!” 2. kārtā. Konkurss notika Latvijas Universitātes Jauno tehnoloģiju & inovāciju dienā. Skolēni risināja uzdevumus priekšmetu stacijās: veica eksperimentu dabaszinātnēs, risināja skaitļu mīklas un programmēja robotus. Otrajā daļā - veidoja inženiertehnisko objektu, sadarbojoties komandā. Ilze France vadīja semināru par integrēto mācību programmu "Prātnieku laboratorija”, kurā skolotāji diskutēja par matemātikas, dabaszinību un tehnoloģiju mācīšanas pieejām. Dienas beigās komanda ar skolotāju piedalījās interaktīvā spēle - "digi-rogainings” Latvijas Universitātes Zinātņu un Dabas mājās. Apbalvošanas ceremonija katrs "EM AR EM" komandas dalībnieks saņēma pateicības un simpātijas balvu "PRĀTNIEKI UZDRĪKSTAS" no Prātnieku laboratorijas skolēniem.