Tet zelta maratons Rīgā

21.05.2019.

Nu jau aizejošā mācību gada 1. septembrī 2.a klases skolēni pieņēma izaicinājumu trenēt savu raksturu, spēku izturību ar skriešanas palīdzību. Neapstāties pie grūtībām, pārvarēt sevi, savu "negribu, nevaru", dāvināt Latvijai simtgadē veselus un sportiskus bērnus. Tāpēc visu mācību gadu katru trešdienu tikāmies kopīgā treniņā  - skrējienā.
Liels arī bija vecāku atbalsts, jo arī viņi skrēja kopāa r saiem bērniem.
Bet 19. maijā bija pats lielākais izaicinājums – TET zelta maratons  Rīgā.  Alise, Megija, Signe, Emīls, Atis, Artūrs, Mikus, Niklāvs, Gustavs un viņu vecāki rīta agrumā devās uz Rīgu, lai kopā ar visiem skrietu 6 km distanci. Šai braucienā mūs atbalstīja Talsu Valsts ģimnāzijas skrējēju komanda.  Kopumā 18 cilvēki Rīgas ielās skrēja ar Talsu sākumskolas vārdu uz muguras.  Mūs pat atbalstīja un  nosauca mikrofona. Šajā dienā Rīgā bija sabraukuši gandrīz 39 000 skrējēji no 81 valsts. Dažāda vecuma, dažādas ādas krāsas, pat dažādos nacionālajos tērpos tērpti skrējēji.
Lielisks piedzīvojums! Fantastiska pieredze! 28 grādu karstumā visi finišējam  ar ļoti labu rezultātu astoņgadīgiem bērniem.

Rezultātā katrs no mums tika pie savas MEDAĻAS, balviņām, milzīga  gandarījuma un prieka par paveikto un piedzīvoto!

Esmu ļoti lepna par savas klases skolēniem, kuri iemācījās pārvarēt grūtības, nepadoties un darbu padarīt līdz galam, kuri piedzīvoja šo uzvaras mirkli pašiem pār sevi.

Mēs zinām, ka kopā mēs vēl daudz ko varam paveikt. Un mēs to darīsim!

Klases audzinātāja Laila