Mana vecmāmiņa kā saules stari....

16.05.2019.

Mana vecmāmiņa kā saules stari,

Kā bizīšu mīlētāja,

Ko pin ar savām rociņām.

Es mīlu tevi kā savu sirdi

Kā savu mīļo Mīlestību

/Gabriela/

Kas ir vecmāmiņa?

- Viņa ir mammas vai tēta mamma, kurai vienmēr ir laiks mazbērniem.
- Viņa garšīgi gatavo, tamborē čības, strādā dārzā.
Tā un līdzīgi ar vismīļākajiem, labākajiem vārdiem rakstīja 5. klašu skolēni, gaidot ciemos vecmāmiņas. Bija sacerēti arī dzejoļi par omītēm, opīšiem.
10. maijā omītes ieradās skaisti sapucējušās un apsēdās pie baltiem galdautiem klātiem galdiem. Priecājamies, ka ieradās arī vectētiņi. Mazbērni ar prieku uzstājās - dziedāja, dejoja un spēlēja dažādus mūzikas instrumentus. Interesanti pasākumā bija saprast, cik daudz viens par otru zina mazbērni un vecvecāki. Katram nācās padomāt, kura filma vai grāmata vislabāk patīk, kurš ēdiens garšo. Uz šādiem un līdzīgiem jautājumiem atbildēja mazbērni par sevi un vecvecākiem.
Protams, arī vecvecākiem nācās padomāt par sevi un mazbērnu. Mazbērni lasīja savus vecmāmiņu raksturojumus. Tad vecmāmiņām  ko nācās atminēt un atzīties, kura tā ir. Pasākuma nobeigumā visi kopā pacienājās ar gardiem pīrāgiem un pavadīja laiku sarunās.

5. klašu audzinātājas – Antra Puriņa, Ilze Šmite un Asja Kuike un  skolēni izsaka sirsnīgu pateicību visiem vecvecākiem, kuri varēja ierasties skolā un pabūt kopā ar mums.