Jaunumi

Lepojamies!

15.03.2018.

Lepojamies! Pirmo reizi Latvijā notika "Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības'' - arī Talsu novadā. Mūsu Līva Eglīte, no 6.b, UZVARĒJA! Tālāk- sacensības Rīgā! Turēsim īkšķus!

Lepojamies

14.03.2018.

Lepojamies ar olimpiādes rezultātiem. Starptautiskajā angļu valodas biznesa un ekonomikas olimpiādē, kurā piedalījās pārstāvji no Rumānijas, Polijas,Turcijas, Itālijas,Talsu pamatskolas, Talsu 2.vidusskolas un Talsu sākumskolas mūsējiem godalgotās vietas.  1.vieta - Alekss Petraščuks (6.a)   2.vieta - Dāvids Zeberiņš - Zebers (5.c), Rihards Karlbergs (6.a) un Artūrs Dambergs (6.a).                 ...

Sporto visa klase :)

12.03.2018.

Sagaidot pavasara brīvlaiku, viens klases kolektīvs organizēja klases vakaru, citas - piedalījās konkursā "Superpuika", "Supemeitene", "Superklase". Bet 6.a devās uz Kamparkalnu, lai baudītu ziemas priekus.

Talsu novada atklātā olimpiāde basketbolā

12.03.2018.

Trešdien, 7. martā notika Talsu novada atklātā olimpiāde basketbolā. Mūsu skola tika pārstāvēta ar divām zēnu komandām - 4.-5. klašu grupā un 6.-7. klašu grupā. Sveicam 4.-5.klašu grupas komandu ar izcīnīto 2.vietu! Komandā startēja:  Daniels Bauģis (4.b)                              Alans Zāģeris (4.c)                             &nbs ...

Mazā Ziemas olimpiāde

12.03.2018.

Starp Ziemas olimpiskajām un paraolimpiskajām spēlēm Phjončhanā Dienvidkorejā arī mūsu skolā 6.martā 1.-3. klašu skolēniem notika mazās Ziemas olimpiskās spēles. Baltais tīģeris Sohrangs ieradās ar olimpisko lāpu.Tīģeris kopā ar skolēniem iesildījās sportiskajiem startiem un novēlēja būt aizrautīgiem,entuziasma pilniem un priecīgiem. Katram skolēnam bija iespēja izcīnīt sportiskās medaļas"Kamaniņu braukšanā", "Šorttrekā", "Slalomā","Biatlonā", "Nobraucienā" un "Tramplīnlēkšanā". Brīnišķīgā ...

Jaunie pirmklasnieki

12.03.2018.

Talsu sākumskolas leļļu teātris iepriecināja nākošos pirmklasniekus ar izrādi "Trīs sivěntiņi un vilks". Liels paldies Mikusa Krastiņa ģimenei par lielu ieguldījumu dekorācijuun un leļļu tapšanā. 

Skatuves runas konkursa II kārta

12.03.2018.

2. martā Talsu novada BJC notika starpnovadu skatuves runas konkurss. Lielisku sniegumu un ceļazīmi uz konkursa III kārtu ieguva Kārlis Aļehna (5.c klase) Lepojamies un turēsim īkšķus, lai veiksme Kurzemes reģiona skatē!

Starptautiskā olimpiāde

02.03.2018.

7. martā plkst. 10.00 Talsu pamatskolā norisināsies starptautiskā olimpiāde ekonomikā un biznesa angļu valodā. Dalībnieki būs no Itālijas, Polijas, Turcijas, Rumānijas un Latvijas. Talsu sākumskolu tajā pārstāvēs - Alekss Petraščuks 6.a kl., Rihards Karlbergs 6.a kl., Artūrs Dambergs 6.a kl., Dāvids Zeberiņš 5.c kl. Turēsim īkšķus par svējiem, lai veicas!

«1212»